Michael M. Sailo

Hrang ZahawmaZaithiam1 Comment

michael m sailo leh chhungkua

Content:

Hming: Michael M. Sailo
Born: 
November 16, 1979
Died: April 7, 2017 (11:45 PM)
Age: 37
Nupui (Spouse): B. Malsawmtluangi (Spi) – Inneih Ni: Sept 17, 2009
Fate: Brooklyn Lalsangkima Sailo (kum 7), Marshall Lalhruaizela Sailo (kum 5)
Nickname: Aceman, DJ Acemaniac
Studio: Spaceville Pro Sessions

Facebook: Aizawlcityace
Youtube: Splashmore

April, 7 2017: Michael M Sailo chu rin loh deuh maiin a boral ta.
Zana a bike khalh chu a accident hlauh mai a, damdawiinah theihtawpa chhan tum ni mahse chatuan ram min pan san ta.

A uihawm kan ti hle a, amaherawhchu Mizo rimawi tana a hnathawh zawng zawngte avangin a hming a dai tawh ngai lovang.

Rest in Peace.

Chanchin: Hip-hop music ṭha min hluitu Michael M Sailo Ui tak chungin thlah liam

michael m sailo leh chhungkua

Music

Album

Singles

Share this Post

Post dang inang

Comments 1

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *